HABER ARŞİVİ

11.03.2019 ALANYA’DA DEĞİŞİMİ BAŞLATACAĞIZ!

09.03.2019 TOSMUR ESNAFINDAN ÇAKIR’A BÜYÜK DESTEK!

08.03.2019 ÇAKIR; PAZARYERİ İŞGALİYE HARÇ ÜCRETİNİ %30 İNDİRECEĞİZ!

07.03.2019 ÇAKIR, KONAKLI’DA SEÇİM AFİŞİMİZE SALDIRI BİZİ YILDIRAMAZ!

07.03.2019 ÇAKIR'DAN SANAYİ ÇIKARTMASI!

06.03.2019 ÇAKIR’A, MAHMUTLAR’DA SEVGİ SELİ…

06.03.2019 ÇAKIR, ESNAFIN RAHATSIZ OLDUĞU UCUBE BİSİKLET YOLLARINI KALDIRACAĞIZ

03.03.2019 TÜM TÜRKİYE’DE KIRAT ŞAHLANIŞA GEÇMİŞTİR

02.03.2019 ÇAKIR: YAŞANANLARA KÖR, SAĞIR VE DİLSİZ OLAMAYIZ!

28.02.2019 ÇAKIR, BALIK HALİNİ VE ESNAFLARI ZİYARET ETTİ.

28.02.2019 ÇAKIR, ALANYA HAL ESNAFINI ZİYARET ETTİ

27.02.2019 ÇAKIR’DAN KONAKLI ÇIKARMASINDA TÜM ESNAFA BÜYÜK MÜJDE!

27.02.2019 ÇAKIR, PAYALLAR SANAYİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ

27.02.2019 ÇAKIR, PAYALLAR HALİNİ ZİYARET ETTİ

27.02.2019 KONAKLI HALİNDE ÇAKIR’A BÜYÜK İLGİ“Destek Sizden, Hizmet Bizden!”

Belediye Başkanı ve AKP Mahmutlar Belediye Başkan Adayı Alaattin Çakır, beldede esnafları dolaşıp projelerini anlattı ve esnaftan destek istedi. "Destek sizden, hizmet bizden!" diyen başkan Çakır'a belde esnafı, her zaman yanınızdayız diyerek, hizmetleri için teşekkür etti.

Barbaros Bulvarı'nda seçmenlerin elini sıkan Mahmutlar Belediye Başkanı ve AKP Mahmutlar Belediye Başkan Adayı Alaattin Çakır, esnafları bir bir gezerek, geçmiş 5 yılda yaptığı ve gelecek 5 yılda yapmayı planladığı projeleri anlatarak, esnaftan gelecek 5 yıl için yetki istedi. Belde esnafı tarafından büyük ilgi ve sevgiyle karşılanan başkan Çakır, AK Parti Mahmutlar Belde Başkanı Muhterem Anılgan, AK Parti Belediye meclis üyesi adayları ve partililerle birlikte Barbaros Bulvarı üzerinde işyeri bulunan esnafları tek tek gezerek, sorunları ve talepleri dinledi.

Gerçekleştirdiği hizmet ve yatırımlarla, Mahmutlar'ı ikinci sınıf bir belde kimliğinden, sosyal, kültürel ve ticari hayatın en üst seviyede yaşandığı, modern şehir medeniyeti projeleriyle dizayn edilmiş, yatırım ve ticaret yapmanın öncelikli olduğu bir cazibe merkezi haline getiren başkan Çakır, AK Partinin belediyecilik anlayışı gereği, tespit edilen sorunların çözümüne yönelik çalışmalar konusunda büyük bir hassasiyet içerisinde olduklarını belirtti ve AK Partinin belediyecilik anlayışıyla hizmetlerine devam edeceklerini vurguladı. 

Göreve geldiği günden bu yana her sektör temsilcisiyle, defalarca istişare toplantıları düzenleyerek, sorunları bir bir ortadan kaldıran başkan Çakır, "Sektör temsilcilerimizle yaptığımız istişare toplantılarında, sektörlerin sorunlarını bir bir tespit ettik ve en kısa yoldan sorunları çözüme kavuşturduk. Bundan sonra da, aynı anlayış ile çalışmalarımıza devem edeceğiz."dedi. 

SEÇİME RAĞMEN, HİZMETE DEVAM

29 Mart 2009 tarihinde yapılacak olan seçimler nedeniyle, bir çok beldede çalışmalar dururken, başkan Çakır, Mahmutlar'da seçimin belediye hizmetlerini etkilemesine izin vermiyor. Başkan Çakır, Barbaros Bulvarı'nın batısında şehircilik düzenleme projeleri kapsamında başlatmış olduğu yol, kaldırım ve çevre düzenleme çalışmasını da yerinde inceledi. Katılımcı ve şeffaf yönetim anlayışı gereği, beldede gerçekleştirdiği her proje öncesinde, bölge halkının düşünce ve görüşlerini aldığı proje tanıtım ve istişare toplantısı düzenleyen başkan Çakır, "Beldemizin şehircilik düzenleme projeleri kapsamında hazırlamış olduğumuz Barbaros Bulvarı'nın batısının yol, kaldırım ve çevre düzenleme çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir. Yol düzenleme çalışmalarımızı, 1 ay içerisinde tamamlayarak, hizmete sunmayı planlıyoruz."dedi.


?lgili Resimler

 
Copyright Alaattin Çakır © 2008 - 2019. All rights reserved.