HABER ARŞİVİ

11.03.2019 ALANYA’DA DEĞİŞİMİ BAŞLATACAĞIZ!

09.03.2019 TOSMUR ESNAFINDAN ÇAKIR’A BÜYÜK DESTEK!

08.03.2019 ÇAKIR; PAZARYERİ İŞGALİYE HARÇ ÜCRETİNİ %30 İNDİRECEĞİZ!

07.03.2019 ÇAKIR, KONAKLI’DA SEÇİM AFİŞİMİZE SALDIRI BİZİ YILDIRAMAZ!

07.03.2019 ÇAKIR'DAN SANAYİ ÇIKARTMASI!

06.03.2019 ÇAKIR’A, MAHMUTLAR’DA SEVGİ SELİ…

06.03.2019 ÇAKIR, ESNAFIN RAHATSIZ OLDUĞU UCUBE BİSİKLET YOLLARINI KALDIRACAĞIZ

03.03.2019 TÜM TÜRKİYE’DE KIRAT ŞAHLANIŞA GEÇMİŞTİR

02.03.2019 ÇAKIR: YAŞANANLARA KÖR, SAĞIR VE DİLSİZ OLAMAYIZ!

28.02.2019 ÇAKIR, BALIK HALİNİ VE ESNAFLARI ZİYARET ETTİ.

28.02.2019 ÇAKIR, ALANYA HAL ESNAFINI ZİYARET ETTİ

27.02.2019 ÇAKIR’DAN KONAKLI ÇIKARMASINDA TÜM ESNAFA BÜYÜK MÜJDE!

27.02.2019 ÇAKIR, PAYALLAR SANAYİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ

27.02.2019 ÇAKIR, PAYALLAR HALİNİ ZİYARET ETTİ

27.02.2019 KONAKLI HALİNDE ÇAKIR’A BÜYÜK İLGİGAZİPAŞA’DAN ÇAKIR’A TAM DESTEK

20 Mart Pazar günü Antalya Kepez Spor Salonu’nda yapılan AK Parti Antalya Milletvekili Aday Adayı Temayül Yoklaması’nda 632 delegenin oyunu alarak Alanya birincisi olan TÜM İnşaat Müteahhitleri Federasyonu Genel Başkanvekili ve Alanya Müteahhitler Birliği (MÜTBİR) Başkanı Alaattin Çakır, dün Gazipaşa çıkarması yaptı. AK Parti İlçe Başkanı Bahattin Akşit, Kadın Kolları Başkanı Nurgül Özen, Gençlik Kolları Başkanı Ümit Akçıl, yönetim kurulu üyeleri ve gazetecilerin hazır bulunduğu kahvaltı oldukça samimi bir ortamda geçti. Bir tarafının Gazipaşalı olduğunu söyleyen Çakır, ilçede sıcak bir ilgi ile karşılandı. Akrabalarıyla da görüşüp hasret giderme fırsatı bulan Çakır, ziyaret sebebini teşkilatlara teşekkür etmek olarak açıkladı.


ÇAKIR, GAZİPAŞA’YA TEŞEKKÜR ETTİ

 

Kahvaltı sonrası konuşan Çakır, “Antalya’da yapılan temayül yoklamasında Gazipaşa Teşkilatı’nın şahsıma olan ilgisine ve desteğine teşekkür etmek için bugün buradayım. Temayülün sonuçlarını herkes kendi ölçeğinde değerlendirmeli. Antalya’nın doğu bölgeleri içinde en fazla oyu şahsımın alması, bu bölgenin bir milletvekiline daha ihtiyaç duyduğunu bizlere gösterdi. Biz bu temayülü böyle yorumluyoruz” dedi. Ekonomide ‘İhtiyaçlar sınırsız, kaynak sınırlıdır’ şeklinde bir tabir olduğunu söyleyen Çakır, “Bu söz doğrudur, ancak Alanya ve Gazipaşa’nın ihtiyacı olan hizmet için fazla bir kaynağa gerek yoktur. Bizden tek istenen şey biraz daha fazla ilgidir. Ben bugünlere, siyasetin içinde yoğrula yoğrula geldim. Gazipaşa’nın Macar Köyü’nden, Alanya’nın Çakallar Köyü’ne kadar her noktanın ihtiyacını en iyi bilen siyasetçilerdenim” diye konuştu.


AKŞİT: TEMAYÜLDEN ÇIKAN SONUÇ KESİN OLARAK GÖRÜLMESİN


Aday adayı olma noktasında bölgede bir ihtiyaç olduğunu hissettiği için sahaya indiğini belirten ve son sözü genel merkezin ve Başbakan Erdoğan’ın söyleyeceğini dile getiren Çakır, “Bölgemize hizmet etmek için sonuna kadar mücadele edeceğiz. AK Parti Gazipaşa İlçe Teşkilatı’nı çok canlı ve istekli gördüm. Teşkilat mensuplarının samimi ve içten davranışları, teşkilat içinde bir sıkıntının olmadığının göstergesidir” dedi. Gazipaşa İlçe Başkanı Bahattin Akşit ise Antalya’da yapılan temayülün teknik bir çalışma olduğunu, bu çalışmanın genel merkezin yaptığı araştırmalarla örtüşmesi halinde karar vermede etkili olacağını söyledi.

BÖLGENİN EN AZ BİR MİLLETVEKİLİNE DAHA İHTİYACI VARDIR


Başbakan Erdoğan’ın öne çıkan aday adayları ile tek tek görüşeceğini belirten Bahattin Akşit, “Gazipaşa Öğretmenevi’nde yapılan aday adayları tanıtım toplantısında birçok aday adayının kendini ifade edemediğini gördüm. Bu kişilerin dünya lideri olan Sayın Başbakan’ın karşısında pek bir şansının olmadığını düşünüyorum. Sayın Çakır’a temayülde biz de destek verdik, bu desteğimizi sonuna dek sürdüreceğiz. Bölgeyi ve bizleri yakından tanıyan bir vekile her dönemde ihtiyaç duyulur” diye konuştu. Kahvaltıdan sonra AK Parti İlçe Teşkilatı ve Çakır ilçedeki basın kuruluşlarını ziyaret etti.


?lgili Resimler

 
Copyright Alaattin Çakır © 2008 - 2019. All rights reserved.